آموزش بازی انفجار در وان ایکس یک

این پست درباره بازی انفجار وان ایکس یک 1XYek است. انفجار یکی از پر طرفدار ترین بازی های کازینویی است که بیشتر ایرانیان این بازی را بازی می کنند و شما کاربران فارسی زبان می توانید این بازی را با امکانات بالا در این سایت بازی کنید. با ادامه این پست با سایت  همراه باشید.

آموزش بازی انفجار در وان ایکس یک

آموزش بازی انفجار در وان ایکس یک

برای شروع شما باید یک رقم را به عنوان رقم شرط مشخص کنید. رقمی که هیچ محدودیت در مورد آن وجود ندارد یعنی شما هر چقدر کم و یا هر چقدر زیاد که دوس دارید می توانید در بازی قرار دهید. این به ریسک پذیری شما بستگی دارد. به طور مثال ما با 100 هزار تومان بازی را استارت می زنیم.

خب حالا با فشار دادن دکمه ثبت شرط منتظر شروع شدن بازی می شوید. بازی با رشد نموداری که در مرکز صفحه این بازی می بینید، شروع می شود. همراه با این نمودار، عدد روی آن هم افزایش می کند که این عدد در اصل ضریب شما می باشد.

توجه داشته باشید که در هر دست از بازی این ضریب بر روی یک عددی متوقف می شود. نحوه بازی انفجار شما باید به گونه ای باشد که قبل از بسته شدن این ضریب بر روی گزینه برداشت کلیک کنید. در لحظه کلیک بر روی گزینه برداشت دقیقا عدد روی نمودار در ان لحظه تبدیل به ضریب شما می شود.

فرض کنید در این دست شما بر روی ضریب 5 برداشت شده اید ولی بازی تا ضریب 15 رفته است. اما ضریب شما همان 5 می باشد و پول شما 5 برار یعنی 500 هزار تومان شده است. این مثال در مقیاس کوچک بود. شما میتوانید مبلغ ورودیتان را افزایش دهید.

برای مثال: در شکل زیر شرط هزار تومان است و  برداشت اتوماتیک در این ضریب روی 2 قرار داده شده است .(با توجه با مشکلات احتمالی سرعت اینترنت استفاده از این پنل شدیدا توصیه می شود) ولی در عین حال اگر مایل به استفاده از این گزینه نیستید میتوانید مبلغ خروج اتوماتیک را به صورت نامحدود تعریف نمایید.

 صفحه کلی بازی به این صورت است :

بازی انفجار در وان ایکس یک

مثال : فرض میکنیم که شرطی را بر روی ضریب 2 با مقدار 1000 تومان بسته ایم. در اینجا باید ثبت شرط را کلیک کنیم . مانند شکل زیر :

بازی انفجار در وان ایکس یک

ضریب شروع به حرکت میکند و روی عدد 2.61 متوقف میگردد. در این صورت شرط ما برنده است و 2000 تومان برده ایم. به شکل زیر توجه کنید :

بازی انفجار در وان ایکس یک

با آرزوی موفقیت …

⚽️ 🎯 پست پیشنهادی

😍 چقدر خوشت اومد !

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
نمایش تمام نظرات