آموزش بازی جذاب دایس دوئل

آموزش بازی جذاب دایس دوئل
بازی دایس دوئل یک بازی کازینویی خارجی می باشد که بسیار ساده و از قوانین آسانی برخوردار می باشد اسم خارجی این بازی Dice Duel می باشد که بیشتر در کشور هایی مانند استرالیا بازی می شود.
این بازی شباهت زیادی به بازی های های لو و دراگون تایگر دارد وای به جای پاسور با تاس انجام می شود هدف اصلی بازی دایس دوئل این است که بازیکن حدس بزنند که کدام تاس عدد بیشتری مساوی و یا چه عددی نشان خواهد داد.

نحوه انجام بازی دایس دوئل
در بازی دایس دوئل ۲ عدد تاس وجود دارد که یکی از آن ها به رنگ قرمز و دیگری به رنگ طلایی می باشد هر کدام از این تاس ها به صورت جداگانه انداخته می شوند.
دیلر تاس اول را به همراه کاپ آن به بازیکن می دهد بازیکن کاپ را که برای تکان دادن تاس استفاده می شود را تکان داده و باز کاپ را به همراه تاس آن به دیلر بازمی گرداند.
پس از مشخص شده نتیجه اولین تاس نویت به تاس دوم می رسد که باز هم دیلر تاس دوم را با کاپ به بازیکن می دهد و مراحلی که برای تاس اول انجام شده را تکرار می کنند تا نتیجه تاس دوم نیز مشخص شود.
پس از مشخص شده نتیجه تاس ها تاس برنده نشان داده میشود و نسبت به آن بازیکن سود و یا باخت خود را دریافت می کند.

قوانین بازی دایس دوئل
بازی دایس دوئل با وجود ساده بودنش دارای قوانین خاص خود می باشد که در ادامه در فهرست زیر به توضیح این قوانین ها خواهیم پرداخت.
همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم این بازی دارای ۲ تاس که یکی از آن ها به رنگ قرمز و دیگری به رنگ طلایی می باشد.
اگر بر روی تاس قرمز شرط بسته باشید و بالا شود ۱ برابر شرط خود برده می شوید اگر هر دو تاس عدد ۱ داشته باشند شما شرط خود را از دست خواهید داد.
اگر بر روی تاس طلایی شرط بسته باشید و بالاتر شود ۱ برابر شرط خود برده می شوید اگر هر دو تاس عدد ۱ داشته باشند شما شرط خود را از دست خواهید داد.
اگر بر روی مساوی شدن اعداد تاس ها شرط ببندید ۴ برابر شرط خود را برنده خواهید شد و اگر جفت ۶ بیاورید ۸ برابر
اگر روی یک عددی که خود مشخص می کنید شرط ببندید اگر یکی از تاس ها عدد انتخابی شما را نشان دهد ۲ برابر شرط خود و یا اگر هر دو تاس عدد انتخابی شما را نشان دهد ۴ برابر شرط خود برنده خواهید شد.

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
نمایش تمام نظرات