آیا کری خواندن در بازی پوکر استراتژی خوبی است؟

کری خواندن در بازی پوکر 

آیا کری خواندن در بازی پوکر استراتژی خوبی است؟ اگر از طرفداران بازی پوکر هستید، مطمئناً بازی های زیادی را، به صورت آنلاین یا شاید با دوستان خود بازی کرده اید. دلیل اینکه بسیاری از مردم این بازی ورق را دوست دارند این است که می توانند با بازیکنان دیگر تعامل داشته باشند. اما همچنین یکی از آن بازی هایی است که شما را ملزم به داشتن استراتژی برای برنده شدن می کند.

 

با این وجود، این سوال پیش می آید که آیا صحبت کردن و رجز خواندن در طول بازی مناسب است؟ خوب، بسیاری از مردم می گویند که اینطور است، به خصوص زمانی که در یک شب آرام با دست پر بازی می کنید. اما وقتی با غریبه ها بازی می کنید چه اتفاقی می افتد؟ مطمئناً شما هم با کری خوان ها برخورد کرده‌اید، کسانی که از آن به عنوان یک استراتژی استفاده می‌کنند.

 

صحبت کردن در طول بازی پوکر

اول، بیایید در مورد زمانی که مناسب است در طول بازی صحبت کنیم، بحث کنیم. بدیهی است که اگر با دوستان نزدیک خود بازی می کنید، این احتمال وجود دارد که تمام شب را ساکت نخواهید بود. به هر حال، قرار است یک شب سرگرم کننده و آرامش بخش باشد، پس چرا باید بین غریبه ها ساکت بنشینید؟ اگر در یک کازینو نشسته اید، ممکن است چند موقعیت وجود داشته باشد.

 

اگر متوجه شدید که یکی از بازیکنان اعتماد به نفس ندارد و می‌خواهد دستش را فولد کند، ممکن است با یک سوال تصادفی به او کمی فشار وارد کنید. همچنین، اگر از طریق وب سایت هایی مانند سیگاری بت و یورو بت بازی می کنید، می توانید این کار را انجام دهید. علاوه بر این، این یک روش عالی برای ایجاد اعتماد به نفس و به نوعی ایجاد شهرت در میز است.

 

با این حال، یافتن تعادل در بازی مهم است. در غیر این صورت، ممکن است تبدیل به یک بازیکن آزاردهنده شوید. اگر واقعاً می خواهید از بازی لذت ببرید، هدف شما باید این باشد که با دیگران راحت بوده و فضایی ایجاد کنید که برای همه بازیکنان سرگرم کننده باشد. تمام هدف استفاده از کری خواندن در طول بازی پوکر ترساندن سایر بازیکنان است.

 

بیشتر بخوانید: اپلیکیشن پوکر با چیپ رایگان و پول مجازی

 

کری خوانی در بازی پوکر

آیا توجه کرده اید که بسیاری از افراد هنگام بازی آنلاین، ویژگی چت را خاموش می کنند؟ دلیلش این است. اینکار می تواند دیگران را گیج کند و در نتیجه روی بازی آنها تأثیر زیادی بگذارد. با این وجود، این استراتژی در مورد بازی های زنده واقعاً رایج نیست. مطمئناً، برخی از کری خوان های معروف وجود دارند، اما به خاطر داشته باشید که این کار آنقدرها هم که به نظر می‌رسد آسان نیست.

کری خواندن در بازی پوکر

درست است که رجز خوانی تاثیر گذار کمی تمرین نیاز دارد. اما باید بتوانید ذهن و کارت های بازیکنان دیگر را نیز بخوانید. شما باید بفهمید که چه نوع نظراتی بر آنها تأثیر می گذارد. شما نمی توانید یک سخنرانی آماده داشته باشید و انتظار داشته باشید که هر بار کار کند. بنابراین باید بدانید که در چه زمانی و چگونه کری خوانی در بازی پوکر را شروع کنید.

 

بیشتر بخوانید: 6 نکته برای برنده شدن در بازی پوکر با روش های ساده!

 

آیا کری خوانی بهترین استراتژی پوکر است؟

قبلاً بحث کرده‌ایم که در بیشتر موارد، رجز خواندن می‌تواند روشی مؤثر برای سردرگمی سایر افراد حاضر در میز شما باشد، اما موضوع دیگری وجود دارد که باید در مورد آن صحبت کنیم. همانطور که قبلا ذکر شد، این می تواند یک استراتژی عالی برای تثبیت خود به عنوان یک رهبر باشد. اما همچنین می تواند شما را از انجام بهترین بازی تان باز دارد.

 

از دست دادن تمرکز و انجام یک حرکت احمقانه در طول بازی واقعاً آسان است. کافی است به ویدیوهای برخی از بازیکنان مشهور که این استراتژی را اجرا می کنند نگاه کنید. سپس متوجه خواهید شد که در مورد چه چیزی صحبت می کنیم. برای استفاده موفقیت آمیز از این روش باید فکر و انرژی زیادی روی آن بگذارید.

 

شما باید افراد دیگر را مشاهده کنید، بفهمید چه زمانی در ضعیف ترین نقطه خود هستند و به نظری فکر کنید که موثر خواهد بود. همانطور که می توانید حدس بزنید، این می تواند به راحتی شما را از بازی خود منحرف کند، به همین دلیل است که همه نباید از کری خواندن به عنوان یک استراتژی استفاده کنند. به خصوص اگر به تازگی بازی را شروع کرده باشید.

 

بیشتر بخوانید: مهم ترین نکته در بازی پوکر که همه باید بدانند!

 

نحوه کری خواندن در بازی پوکر

بزرگترین مشکل در مورد رجز خوانی، این است که اغلب مردم از خط قرمز عبور می کنند و توهین آمیز می شوند. زیبایی این روش در این است که شما را قادر می‌سازد زیر پوست کسی بروید، اما باید مراقب نحوه انجام آن باشید. نه، هدف این نیست که بی‌احترامی کرده و مشاجره ایجاد کنید. زیرا، هیچ‌کس نمی‌خواهد که بخشی از آن باشد، بلکه هدف این است که کسی را گیج کنید تا حرکت بدی انجام دهد.

کری خوانی در پوکر آنلاین

آیا کری خواندن در بازی پوکر استراتژی خوبی است؟

مرز باریکی بین این دو وجود دارد و متأسفانه همه مردم نمی دانند چگونه از آن عبور نکنند. طبیعتاً اگر سر میز شما بازیکن قلدری باشد، نمی گوییم ساکت بمانید، اما مطمئن شوید که آن شخص نباشید. وقتی صحبت از پوکر آنلاین به میان می آید، رعایت خط قرمز اخلاقی به ویژه مبهم است. اگر بی ادبی کنید و ذات بدی از خود نشان دهید، همه چیز می تواند به ضررتان تمام شود.

 

بیشتر بخوانید: 4 داستان جالب درمورد بازی پوکر که باور نمی کنید اتفاق افتاده اند!

 

کری خوانی در پوکر آنلاین

مسئله دیگری در مورد استفاده از کری خواندن در پوکر آنلاین وجود دارد. برای اینکه مطمئن شوید که این استراتژی برای شما کار می کند، باید واکنش مردم را ببینید. باید با آنها بنشینید و سعی کنید شخصیت و توانایی بازی آنها را از نزدیک بخوانید، و این یک گزینه در هنگام بازی در اینترنت نیست. شما حین بازی آنلاین، هرگز نمی توانید بفهمید که با چه کسی سروکار دارید.

 

شما حین بازی آنلاین نمی فهمید که بازیکنان مرد هستند یا زن؟ چند ساله هستند؟ شخصیت آنها چیست؟ آیا نظرات شما مؤثر است یا اهمیتی به آن نمی دهند؟ اینها سوالات مهمی هستند که قبل از تصمیم گیری در مورد ادامه یا عدم ادامه این روش باید به آنها پاسخ دهید. دانستن این امر ممکن نیست مگر اینکه همیشه با یک گروه از افراد بازی کنید و مگر اینکه فرصتی برای شناخت بهتر آنها داشته باشید.

 

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
نمایش تمام نظرات