بیوگرافی کارل هاینز رومنیگه Karl Heinz Rummenigge

این پست درباره بیوگرافی کارل هاینز رومنیگه Karl Heinz Rummenigge است. کارل هاینتس رومنیگهبا نام مستعار کاله متولد 25 سپتامبر 1995 در لیپ‌اشتات نوردراین وستفالن، بازیکن سابق فوتبال اهل آلمان است. رومنیگه در ایام نوجوانی با تیم شهر خود آغاز کرد. از همان هنگام جزو استعدادهای بزرگ به‌شمار می‌رفت و در ۱۷ سالگی در این تیم جای ثابتی داشت. . با ادامه این پست با سایت همراه باشید.

کارل هاینز رومنیگه کیست؟

کارل هاینز رومنیگه کیست؟

رومنیگه در سال 1974 به تیم بایرن مونیخ پیوست. کارل در آن زمان 19 سال بیشتر نداشت. بسیاری از ناظران، پیوستن کارل را به تیم پرقدرت بایرن مونیخ که در آن ستارگانی چون بکن باوئر، مولر، مایر و برایتنر توپ می‌زدند، خودکشی ورزشی می‌ دانستند زیرا به دست آوردن جایی ثابت در این تیم، آرزویی محال به نظر می‌رسید اما رومنیگه با استعداد فوق‌العاده خود نشان داد که این خودکشی بی‌ ثمر نبوده‌ است.

در حالی که حتی بکن باوئر قیصر فوتبال آلمان در مورد کارل گفته بود رومنیگه هرگز بازیکن بزرگی نخواهد شد. وی بازیکنی بود که با پویایی و تحرک در میدان، قدرت دریبل فراوان، سرعت و تیزهوشی در ایجاد خطر مقابل دروازه حریف، به یکی از پدیده‌ های ورزش فوتبال تبدیل شد. در روز های اوج او یک روزنامه معتبر آلمانی در مورد او نوشت اگر چه هیچ چیز در این بازیکن کامل نیست اما کارل از همه چیز مایه فراوانی دارد.

اینستاگرام کارل هاینز رومنیگه

اینستاگرام کارل هاینز رومنیگه

کارل هاینز رومنیگه در صفحه اینستاگرام خود 4444 دنبال کننده دارد و 9 پست منتشر کرده است.

Karl Heinz Rummenigge” target=”true” style=”default” background=”#db1cc5″ color=”#ffffff” size=”5″ wide=”no” center=”yes” radius=”auto” icon=”” icon_color=”#FFFFFF” text_shadow=”none” desc=”” download=”” onclick=”” rel=”nofollow” title=”” id=”” class=”” icon=”icon: star” icon_color=”#ffffff”]اینستاگرام رسمی کارل هاینز رومنیگهKarl Heinz Rummenigge [/su_button]

عکس های جدید کارل هاینز رومنیگه

عکس های جدید کارل هاینز رومنیگه

عکس های جدید کارل هاینز رومنیگه

عکس های جدید کارل هاینز رومنیگه

عکس های جدید کارل هاینز رومنیگه

❤️ 📝 بیوگرافی های پیشنهادی

😍 چقدر خوشت اومد !

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
نمایش تمام نظرات