ثبت نام در وان ایکس برو 1XBoro

این پست درباره ثبت نام در وان ایکس برو 1XBoro است. سایت وان ایکس برو 1XBoro می باشد. قابلیت ها و ویژگی های منحصر به فرد در وان ایکس برو باعث شده تا این سایت به یکی از پرطرفدارترین سایت های شرط بندی تبدیل شود. اگر تمایل دارید شما نیز در این سایت عضو شوید، برای ثبت نام در وان ایکس برو 1XBoro با ادامه این پست با سایت همراه باشید.

ثبت نام در وان ایکس برو

ثبت نام در وان ایکس برو

برای ثبت نام در وان ایکس برو 1XBoro ابتدا توسط لینک زیر به صفحه اصلی وان ایکس برو مراجعه و در قسمت بالای صفحه روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

فرم ثبت نام شامل ایمیل، رمز عبور، نام و نام خانوادگی، شماره واتس آپ یا تلگرام و در آخر کد امنیتی می باشد که با تکمیل تمامی موارد ذکر شده و کلیک روی گزینه ثبت نام، ثبت نام شما در 1XBoro وان ایکس برو با موفقیت به پایان می رسد.

اعضا امکان استفاده و فعالیت از یک حساب کاربری را دارا هستند کاربران باید با هویت اصلی در سایت ثبت نام کنند و تنها امکان استفاده از یک نام کاربری را دارند در غیر این صورت اطلاعات کاربری آن ها به طور کامل از سیستم حذف خواهد شد.

امکان استفاده و بازی با چند حساب کاربری به هیچ وجه وجود ندارد و در صورت مشاهده فعالیت با چندین حساب و انتقال موجودی حساب کاربری کاربر به کلی از سایت حذف خواهد شد.

اعضا حق درج اطلاعات دیگری غیر از خود را جهت ثبت نام نداشته و تعهد می نمایند که اطلاعات خود را (اعم از ایمیل صحیح و معتبر و شماره تلفن و سایر) به صورت صحیح در وب سایت وارد نماید در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست مسئولیت عواقب بعدی این عمل به عهده خود کاربری می باشد.

⚽️ 🎯 پست پیشنهادی

😍 چقدر خوشت اومد !

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
نمایش تمام نظرات