علیرضا بیرانوند کیست؟ + اینستاگرام علیرضا بیرانوند

این پست درباره بیوگرافی علیرضا بیرانوند Alireza Beiranvand است. علیرضا بیرانوند متولد 30 شهریورماه سال 1371 سرابیاس بازیکن فوتبال اهل ایران است که در پست دروازه‌بان برای باشگاه فوتبال پرسپولیس در لیگ برتر خلیج فارس و تیم ملی فوتبال ایران بازی می‌کند. با ادامه این پست با سایت همراه باشید.

علیرضا بیرانوند کیست؟

علیرضا بیرانوند کیست؟

علیرضا بیرانوند متولد 30 شهریورماه سال 1371 سرابیاس بازیکن فوتبال اهل ایران است که در پست دروازه‌بان برای باشگاه فوتبال پرسپولیس در لیگ برتر خلیج فارس و تیم ملی فوتبال ایران بازی می‌کند.

در سال 1390 بیرانوند با نفت تهران قرار دادی بست. نفت در پایان لیگ برتر به درجه سوم رسید و برای اولین بار در تاریخ این باشگاه به لیگ قهرمانان آسیا صعود کرد. در 3 فروردین 1393 ، بیرانوند قرارداد خود را با نفت تا سال 1394 تمدید کرد.

علی رضا بیرانوند 4 سال پشت سر هم از سال 1394 تا سال 1398 معروف ترین دروازبان لیگ برتر ایران بود و در سال 98 در حضور در تیم پرسپولیس مرد سال فوتبال ایران و بهترین بازیکن لیگ و بهترین دروازبان با پیراهن تیم پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا 2018 شد.

او در 2018 دروازبان تیم ملی ایران در جام جهانی و جام ملت های آسیا در 2019 بود و در همه بازی ها حضور پیدا کرد.

در تیم انتخاب شده جام ملت های آسیا 2019 هم حضور داشت علیرضا بیرانوند در نوامبر 2021 رکوردار بلند ترین پرتاب توپ با دست درجهان شد.

علیرضا بیرانوند در سال 1390با تیم نفت تهران قرار داد بست و اولین حضور در تیم نفت تهران با جام حذفی در مقابل داماش آبان ماه سال 1390 اولین بازی خود را کرد

علیرضا بیرانوند در 27  اردیبهشت سال 1395با پرسپولیس قرار داد دو سال بست ولی بعد مدت ها این قرار داد پنج سال دیگر تمدید شدبیرانوند در تیم پرسپولیس به جمع بهترین تیم های فوتبال آسیا راه یافت.
بیرانوند در سال 1396 در سوپر جام فوتبال ایران با بردن نفت تهران سه بر صفر توانست مقام قهرمانی سوپر جام فوتبال ایران شود.
علیرضا بیرانوند در 23 تیر 1399 ایران را ترک کرد تا به کشور بلژیک برای حضور در تست پزشکی باشگاه آنتورپ برود.
و اولین بازی خود را در 20 آذر 1399 در مقابل تاتنهام مسابقه های لیگ اروپا برای تیم آنتورپ به میدان رفت با وجود دو گل بهترین بازیکن تیم آنتوراپ شد.

در سال 1400 علیرضا بیرانوند به صورت قرضی یک ساله به تیم بوآیشتا در لیگ برتر فوتبال کشور پرتغال پیوست و در تاریخ 9 خراد سال 1401 از باشگاه آنتورپ به باشگاه پرسپولیس به قرار داد 3 ساله بازگشت .

در اردیبهشت سال 1393 علیرضا به اردوی تدارکاتی تیم ملی فوتبال ایران در افریقای جنوبی که از طریق کارلوس کیروش دعوت شد بود ولی به جام جهانی راه پیدا نکرد.
در سال 2022 در جام جهانی دروازبان تیم ملی شد و بازی خودرا شروع کرد ولی در اولین مسابقه با تیم انگلیس در دقیقه 8 پس از برخورد با مجید حسینی دچار مصدومیت از ناحیه بینی شد نتوانست آن بازی را به پایان برساند و راهی بیمارستان شد اما بازی سوم را به طور تمام در دوازه ایران بود و بانتیجه 0 بر 1 ایران بازی را واگذار کرد.

بیرانوند در سال 1389با دختر عموی خود ازدواج کرد ودر سال 1395 صاحب دو فرزند به نام های طاها وبارانا شد.

اینستاگرام علیرضا بیرانوند

اینستاگرام علیرضا بیرانوند

علیرضا بیرانوند در صفحه اینستاگرام خود 4.4 میلیون دنبال کننده دارد و 190 پست منتشر کرده است.

عکس های جدید علیرضا بیرانوند

عکس های جدید علیرضا بیرانوند

عکس های جدید علیرضا بیرانوند

عکس های جدید علیرضا بیرانوند

عکس های جدید علیرضا بیرانوند

❤️ 📝 بیوگرافی های پیشنهادی

😍 چقدر خوشت اومد !

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
نمایش تمام نظرات