قوانین شرط‌بندی بازی تبانی شده

شرط‌بندی بر روی بازی‌های ورزشی از محبوب‌ترین و رایج‌ترین نوع شرط‌بندی است که از زمان‌های قدیم در بین مردم رواج داشته است. فوتبال یکی از هیجانی‌ترین و پرطرفدار‌ترین ورزش‌ها است که شرط‌بندی بر روی بازی‌های فوتبال این هیجان را برای طرفداران تیم‌ها بسیار بیشتر می‌کند.

بازی‌های تبانی شده در فوتبال یک واقعیت است؛ فرم تبانی فوتبال لیستی از بازی‌هایی است که در حال برگزاری است یا قرار است انجام شوند. افرادی که می‌خواهند در بازی‌های تبانی شده شرط‌بندی کنند، با توجه به نتایج این لیست شرط‌بندی می‌کنند. برای اینکه با قوانین شرط‌بندی بازی تبانی شده بیشتر اشنا شوید، تا انتهای این مطلب در سایت اموزش بت همراه ما باشید.

بازی تبانی شده چیست؟

بازی‌های تبانی شده در واقع بازی‌هایی هستند که برخی از افراد خاص تمام مشخصات و جزئیات بازی را برنامه‌ریزی کرده‌اند. به عبارت دیگر در این بازی‌ها تعداد گل‌ها، خطا‌ها، کرنر‌ها و… همه و همه از پیش تعیین شده است.

افرادی که قصد شرط‌بندی بر بازی تبانی شده را دارند؛ زمانی که لیست و فرم بازی‌های تبانی شده را تهیه می‌کنند و با توجه به آن‌ها در دیگر جا‌ها شرط‌بندی می‌کنند.

اگر اطلاعات درج شده در لیست صحیح باشد، فرد در شرط‌بندی برنده می‌شود و سود زیادی از شرط‌بندی خود به دست می‌اورد.

 

بازی تبانی شده شامل چه مواردی است؟

لیست و فرم تبانی تنها مربوط به برد و باخت تیم‌ها نیست، بلکه جزئیات مختلف بازی مورد بررسی قرار می‌گیرد. البته آپشن‌های شرط‌بندی در سایت‌های مختلف، متفاوت است.

در فرم بازی‌های تبانی شده مواردی همچون تعداد گل‌ها، تعداد خطا‌ها، پرتاب‌های اوت، کارت قرمز‌ها و… مشخص می‌شود.

قوانین شرط‌بندی بازی تبانی شدهقوانین شرط‌بندی

شرط‌بندی بر روی بازی‌های تبانی شده مانند هر کار دیگری قواعد و قانون خاص خود را دارد. اگر شما قصد دارید تا به صورت حرفه‌ای شرط‌بندی کنید و در شرط‌بندی خود نیز موفق شوید؛ لازم است تا از این قوانین آگاهی داشته باشید.

برخی از قوانین مهم شرط‌بندی فوتبال عبارتند از:

  • شرط‌بندی در ۹۰ دقیقه: اولین و مهم‌ترین قانونی که باید بدانید این است که اگر شما بر سر برد و باخت تیم‌ها یا تعداد گل‌های بازی شرط‌بندی کنید؛ شرط شما در پایان ۹۰ دقیقه و پایان وقت اضافه‌ها مورد محاسبه قرار می‌گیرد. نکته‌ای که قابل ذکر است این است که اگر بازی‌ها حذفی باشد، نتایج وقت‌های اضافه مورد محاسبه قرار نمی‌گیرد.
  • شرط‌بندی بر روی بازی‌های لغو شده: ممکن است شما بر روی یک بازی بین دو تیم شرط ببندید اما به هر دلیلی بازی لغو شود و برگزار نشود. در این حالت طبق قانون شرط‌بندی باید شرط شما برگشت بخورد و پول به حساب شما باز می‌گردد.
  • شرط‌بندی بازی تبانی شده: اگر شما بر روی یک بازی تبانی شده شرط‌بندی کنید و سایت شرط‌بندی شما از تبانی بودن بازی باخبر شود، طبق قانون می‌تواند شرط شما را بازگشت بزند.

 

 

چگونه در شرط‌بندی فوتبال موفق شویم؟

برای اینکه شما بتوانید در سایت‌های شرط‌بندی موفق شوید و بیشترین میزان سود را به دست‌آورید به طوری که از طریق شرط‌بندی بتوانید کسب درآمد کنید، باید کمترین میزان باخت را داشته باشید.

برای اینکه شما بیشتر شرط‌های خود را ببرید باید از فرم‌های بازی تبانی شده تضمینی استفاده کنید. فرم بازی تبانی شده به شما کمک می‌کند تعداد برد بیشتری داشته باشید و سابقه برد‌های خود را افزایش دهید.

از دیگر عوامل بسیار مهم و مؤثر در موفقیت شما برای شرط‌بندی، این است که فرم بازی تبانی معتبر و تضمینی را تهیه کنید تا بتوانید از برد خود اطمینان خاطر حاصل کنید.

از دیگر راه‌های موفقیت در شرط‌بندی که بسیاری از افراد از آن غافل هستند، انتخاب سایت شرط‌بندی معتبر و حرفه‌ای است. یک سایت شرط‌بندی خوب با بونوس‌ها و آپشن‌های زیاد و متنوعی که در اختیار شما قرار می‌دهد؛ در موفقیت و کسب درآمد شما بسیار مؤثر است.

 

قوانین شرط‌بندی بازی تبانی شده

جمع‌بندی

شرط‌بندی علاوه بر هیجانی که دارد می‌تواند یک راه بسیار عالی برای کسب درآمد شما باشد. شرط‌بندی بازی تبانی شده فرصت بسیار مناسبی است تا شما بتوانید کارنامه و رزومه شرط‌بندی خود را با موفقیت پر کنید.

به این نکته دقت داشته باشید که برای برد و اطمینان از برد شرط‌بندی بازی تبانی شده، حتماً باید از فرم‌های تضمینی و مورد اعتماد استفاده کنید. همچنین اطلاع کامل از قوانین شرط بندی از مهم ترین عواملی است که می تواند موفقیت یا باخت شما را تعیین کند به همین دلیل در این مقاله سعی کردیم تا اطلاعاتی هر چند مختصر در اختیار شما قرار دهیم.

 

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
نمایش تمام نظرات