مرتضی پور علی گنجی کیست؟ + اینستاگرام مرتضی پور علی گنجی

این پست درباره بیوگرافی مرتضی پور علی گنجی Morteza Pouraliganji است. مرتضی پور علی گنجی متولد 30 فروردین 1371 و اهل بابل می باشد. پور علی گنجی جزء بازیکنان ملی پوش تیم ملی ایران می باشد و در پست مدافع میانی ایفای نقش می کند. با ادامه این پست با سایت همراه باشید.

مرتضی پور علی گنجی کیست؟

مرتضی پور علی گنجی کیست؟

مرتضی پور علی گنجی متولد 30 فروردین 1371 و اهل بابل می باشد. پور علی گنجی جزء بازیکنان ملی پوش تیم ملی ایران می باشدو در پست مدافع میانی ایفای نقش می کند.

پور علی گنجی فوتبال را در شهر بابل از مسابقات آموزشگاهی شروع کرد و به تیم پیکان بابل پیوست. پور علبی گنجی بعد از دوسال همراه با خانواده به تهران رفته و در تیم پارس تهران به مدت یکسال بازی کرد. و بعد از آن به مدت دوسال  در تیم جوانان ری قرارداد امضا کرد . و در سال 1389 با تیم نفت تهران قرار داد رسمی امضا کرد.

پور علی گنجی برای اولین باز بعد از بازی در رده های سنی ایران پیش از جام ملت های آسیا در 2015 به تیم ملی دعوت شد. او اولین بازی خود را در مقابل عراق انجام داد و عملکرد خوبش باعث شد تا کیروش در همه بازی ها اجازه ورود به میدان را به او دهد.

بعد از جام ملت های آسیا باشگاه های مختلف خارجی در استرالیا خواستار او بودند. او به باشگاه تیان جین چین پاسخ مثبت داده و به مدت یه فصل برای این تیم بازی کرد.

در سال 2016 با قراردادی به تیم السد قطر پیوست و در سه جام ولیعد قطر ، امیر قطر ، شیخ جاسم قطر در سال 2017 شرکت نمود.

پور علی گنجی بعد از جام جهانی روسیه در سال 2018 با درخواست ها و پیشنهادات زیادی روبه رو شد او یک نیم فصل در اوپن بلژیک بازی و دوباره به قطر بازگشت و به باشگاه العربی قطر پیوست.

اینستاگرام مرتضی پور علی گنجی

اینستاگرام مرتضی پور علی گنجی

مرتضی پور علی گنجی در صفحه اینستاگرام خود 1.9 میلیون دنبال کننده دارد و 320 پست منتشر کرده است.

عکس های جدید مرتضی پور علی گنجی

عکس های جدید مرتضی پور علی گنجی

عکس های جدید مرتضی پور علی گنجی

عکس های جدید مرتضی پور علی گنجی

عکس های جدید مرتضی پور علی گنجی  

 

❤️ 📝 بیوگرافی های پیشنهادی

😍 چقدر خوشت اومد !

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
نمایش تمام نظرات