پاداش به هدف بزنید وان ایکس بت

این پست درباره پاداش به هدف بزنید وان ایکس بت ، بونوس به هدف بزنید 1XBet ، طرح ویه به هدف بزنید ، آفر به هدف بزتید وان ایکس بت است. پاداش به هدف بزنید وان ایکس بت از جوایز بسیار هیجان انگیز وان ایکس بت 1xbet می باشد که هر بازیکنی را به وجد می آورد. همین حالا شانس خود را امتحان کنید! با ادامه این پست با سایت  همراه باشید.

پاداش به هدف بزنید وان ایکس بت

پاداش به هدف بزنید وان ایکس بت

فرم پیش بینی میکس با 10 رویداد ثبت کنید. در صورتی که در فرم میکس تعداد 9 از 10 رویداد برنده شده باشند شما بانسی معادل 9% از 9 رویداد برنده شده در فرم دریافت خواهید کرد.

ثبت نام کنید و یا وارد حساب کاربری در سایت وان ایکس بت شوید.

فرم پیش بینی میکس با 10 رویداد ثبت کنید.

در صورتی که در فرم میکس تعداد 9 از 10 رویداد برنده شده باشند شما بانسی معادل 9% از 9 رویداد برنده شده در فرم دریافت خواهید کرد.

شرایط و ضوابط

این پیشنهاد از تاریخ 13:00 25.11.2021 فعالیت خود را آغاز میکند – بازه ی زمانی این پیشنهاد نامحدود می باشد.

فقط مشتریان ثبت نام شده می توانند در این پیشنهاد شرکت کنند. کادرهای زیر باید پر شوند: نام کامل، شماره تلفن همراه (فعال سازی مورد نیاز است)، ایمیل، کشور و شهر محل اقامت.

برای شرکت در این پیشنهاد کاربر باید وارد تنظیمات حساب کاربری خود شده و گزینه ی شرکت در پیشنهادات و بانس ها را فعال کند (تنظیمات حساب کاربری- شرکت در پیشنهادات و بانس ها).

در این پیشنهاد تنها فرم های میکسی شرکت میکنند که از 10 رویداد تشکیل شده باشند.

ضریب هر رویداد ثبت شده در فرم میکس باید حداقل برابر با 1.6 باشد.

فقط شرط های بسته شده با پول واقعی در این پیشنهاد گنجانده شده است. شرط های پیشرفته و شرط ها با استفاده از وجوه پاداش (شامل کدهای هدیه) گنجانده نخواهند شد. شرط های بازپرداخت شده نیز گنجانده نشده اند.

برای دریافت این بانس باید تعداد 9 از 10 رویداد موجود در فرم پیش بینی برنده شده باشند.

مبلغ بانس برابر با 9% حاصل ضرب مبلغ پیش بینی در ضریب 9 رویداد برنده شده می باشد.

مبلغ: 10 USD

ضریب 9 رویداد برنده شده= 1,6*1,6*1,6*1,6*1,6*1,6*1,6*1,6*1,6 = 68,72

مبلغ 9 رویداد برنده شده:10*68,72 = 687 USD

بانس 9%=61 USD

این بونوس 24 ساعت پس از بررسی و محاسبه تمام وقایع موجود در شرط میکس به حساب شما واریز می شود.

پیش بینی های محاسبه شده با ضریب «1» در این پیشنهاد لحاظ نخواهند شد.

این پیشنهاد نمی تواند در ترکیب با سایر پیشنهادات و هدایای ویژه استفاده شود.

در فرم میکس رویداد های بانسی لحاظ نخواهند شد. در صورتی که در محاسبه ی فرم حتی 1 از 10 رویداد بانسی باشند این فرم در این پیشنهاد شرکت نخواهد کرد.

در این پیشنهاد فرم های میکسی که در آنها یک یا چند رویداد دیرتر از 30 روز از زمان ثبت پیش بینی برگزار شوند شرکت نخواهند کرد. منظور از روز 00:00(+3 UTC) تا 23:59(+3 UTC) می باشد.

وان ایکس بت حق لغو و یا برداشت این پیشنهاد و یا تغییر هر یک از قوانین آن در هر زمانی بدون اطلاع و یا بدون دلیل، محفوظ است.

این پیشنهاد تنها برای یک اکانت و یک شرکت کننده، یک کامپیوتر و یک ای پی در دسترس میباشد. در صورت مشاهده رفتارهای مشکوک(استفاده از ای دی فیک، و مولتی اکانت بودن) وبسایت بانس ها را لغو میکند.

شرکت وان ایکس بت حق بررسی سوابق تراکنش ها و ورودهای مشتریان به هر دلیلی را محفوظ دارد.

اگر پس از چنین بررسی، به نظر برسد که یک مشتری یا مشتریانی در حال شرکت در استراتژی هستند که وان ایکس بت به صلاحدید خود سو استفاده بداند، شرکت وان ایکس بت حق لغو استحقاق چنین مشتریان برای هدیه و درخواست پاداش را محفوظ دارد.

مشتریان برای تأیید هویت خود (KYC) در صورت لزوم باید مدارک شناسایی ارائه دهند. عدم ارائه این اسناد در صورت درخواست باعث از بین رفتن هرگونه پاداش/برد خواهد شد. شرکت حق دارد در هر زمان درخواست کند که مشتریان شواهدی به صورت عکسی که در آن مدرک شناسایی خود را در دست داشته باشد را ارائه دهند (چهره مشتری باید به طور واضح در عکس دیده شود) یا مراحل شناسایی را از طریق تلفن انجام دهند.

اگر وان ایکس بت باور داشته باشد که قربانی تقلب یا پول شویی شده است، شرکت حق بستن حساب مشتری و مسدود کردن موجودی باقی مانده را دارد.

همه انواع پاداش ها برای ارزهای رمز پایه بدون استثنا غیرفعال می باشند.

 

⚽️ 🎯 پست پیشنهادی

😍 چقدر خوشت اومد !

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
نمایش تمام نظرات