بیوگرافی کریم باقری Karim Bagheri

این پست درباره بیوگرافی کریم باقری Karim Bagheri است. کریم باقری متولد یکم اسفند سال 1352 در استان آذر بایجان شرقی شهرستان تبریز می باشد. باقری از بازیکنان سابق تیم ملی می باشد. با ادامه این پست با سایت همراه باشید.

کریم باقری کیست؟

کریم باقری کیست؟

کریم باقری از بازیکنان سابق تیم ملی ایران می باشد.  باقری دارای لیسانس تربیت بدنی از دانشگاه آزاد میانه می باشد و در حال حاظر یک تاجر معروف در ایران و تبریز می باشد.

باقری فوتبال را با بازی همراه بچه محل های خیابان عباسی شر.ع و به شکل حرفه ای در تیم جوانان ایدرم تبریز ادامه داد و بع از آن در تیم جوانان تراکتور سازی و بعد ها از سال 1371 تا 1373 در تیم بزرگسالان تراکتور به زمین رفت.

باقری از سال 1373 تا 1375 در تهران در تیم کشاورز بازی می کرد و در اولین فصل حضور به تیم ملی ایران دعوت شد. وی در بازی های مقدماتی جام جهانی 1994 در پست هافبک دفاعی بازی کرده است.

باقری در زمستان سال 1374 یک فصل در تیم پرسپولیس بازی کرده و در سال 1376 به همراه علی دایی به تیم آرمینیا بیله فلد آلمان رفت و تا سال 1376 در این تیم بود.
و در 22 مسابقه برای این تیم به زمین رفت و 2 گل نیز به ثمر رساند. کریمی پس از بازگشت از آرمینیا به لیگ دسته اول بوندس لیگا یک نیم فصل در آنجا ماند و سپس مجددا به تیم پرسپولی باز گشت.

کریم باقری در سال 2000 میلادی به صورت قرضی به مدت نیم فصل برای باشگاه انصر امارات به میدان رفت و در انجا با درخشش خود مورد توجه چارلتون انگلیس قرار گرفت و او اولین بازیکن آسیایی در لیگ برتر جزیره بود.

او سپس در سال 2000 میلادی به عضویت تیم چارلتون انگلیس در اومد و در سال 2002 به عنوان گرانقیمت ترین بازیکن تاریخ السد به تیم قطری پیوست ودر جام باشگاه های عرب در 5 مسابقه 5 گل زد در لیگ قطر نیز 11 بازی و 5 گل برای السد زد.

باقری پس از بازگشت به فوتبال ایران از سال 1381 تا 1389 در مسابقات لیگ برتر برای پرسپولیس بازی کرده و 29 گل به ثمر رساند.

کریم باقری در 8 آذر سال 1389 در بازی دوستانه ایران و برزیل برای همیشه از دنیای فوتبال کناره گیری و خداحافظی کرد. و در حال حاضر مربی تیم پرسپولی تهران می باشد.

خانواده باقری
باقری سال هاست با زنی به نام لیلا ازدواج کرده که حاصل آن دوپسر به نام های امیر و امید می باشد که آن ها هم راه پدر را در فوتبال پیگیری میکنند.

اینستا گرام کریم باقری

اینستا گرام کریم باقری

کریم باقری در صفحه اینستاگرام خود 3.3 میلیون دنبال کننده دارد و 95 پست منتشر کرده است.

عکس های جدید کریم باقریعکس های جدید کریم باقری

عکس های جدید کریم باقری

عکس های جدید کریم باقری

عکس های جدید کریم باقری  

 

❤️ 📝 بیوگرافی های پیشنهادی

😍 چقدر خوشت اومد !

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
نمایش تمام نظرات